שיווק רשתי אינו כרטיס הגרלה. הוא אינו פרמידה שאינה חוקית. 
שיווק רשתי היא אחת הדרכים השיוויוניות ביותר להנגיש מוצרים מעולים ולבנות עסק עצמאי לבסיס לקוחות שרוכש לצריכה אישית וממליץ, והצלחתו תלויה במפעילו, בזכיין, בך, ובכמה זכיינים נוספים תוכל לתמוך בבניית העסק שלהם בזמן שהנך זוכה לתמיכת השותפים הקודמים. 

אם תשאלו אותי ההגדרה הכי מדוייקת היא - עסק חברתי בהתפתחות אישית.

אני מקווה שבעמודים אלו תמצאו את התכנים הנכונים להבנה עמוקה ונכונה על הפוטנציאל הגלום בעסק בשיווק רשתי, וכן את הכלים הטובים ביותר המתאימים לשיווק כל מוצר של כל חברה ממיטב המנטורים והמומחים המקומיים והעולמיים בשיווק רשתי.

2BBB.png

אני מקווה שתמצאו בעמודים ובתכנים ערך רב להתפתחות האישית והעסקית שלכם, בשיווק רשתי, שיווק רב שכבתי, שיווק ישיר ובכל דרך שיווקית אחרת שתבחרו לקדם את עסקיכם.

ההחלטה להצלחה היא בידכם. 
מוזמנים להצטרף לדרך חיים יזמית כפי שבחרתי אני ובחרו עוד רבים.

 

רפאל בן דור

Signature.png

תעשיית השיווק הרשתי היא אחת התעשיות הגדולות ביותר בעולם בתחום השיווק וזה למעשה כל מה שהיא - תעשייה של משווקים. 

מגוון החברות והמוצרים המשווקים באמצעות שיטת שיווק זו גדל משנה לשנה, ובהתאם לכך מספר המשווקים, נפח המכירות, וההשפעה הכלכלית. 

עם פרוץ הקורונה ברחבי העולם מדינות רבות החלו לקדם את המושג Stay-Home-Economy והחלו לעודד חברות רבות להעסיק יותר מעובדיהם מהבית לכל עבודה שיכלו לקיים מבלי להגיע למשרדי החברה, החנויות או המפעלים. 

במקביל, עסקים רבים נסגרו, בעלי עסקים, עצמאיים ושכירים רבים מצאו עצמם ללא מקורות ההכנסה הקבועים שלהם והיוזמות לעסקים מהבית החלו לפרוח כפטריות אחרי הגשם.

בשנים אלו רבים החלו להתוודע באופן ממשי וקיומי למושג עבודה מהבית, אם מבחירה ואם בלית ברירה, ורבים החלו להביע עניין בתעשיית השיווק הרשתי אשר עבור רבים היתה מוקצית בעיקר בשל אי-ידיעתם בנושא או בשל חוויות העבר ממפגשים עם משווקים תוהים וטועים. 

למרות סיפורי ההצלחה הרבים מפי משווקים רשתיים מחברות שונות ברחבי העולם עדיין נראה כי תעשיית השיווק הרשתי סובלת מיחסי-ציבור גרועים שעשו לה מצטרפים רבים שכשלו בהבנת התעשייה והעסק שהתחילו בו בשיווק רשתי. במיוחד בישראל המהווה קרש קפיצה עסקי למשווקים רבים ופוטנציאל אדיר להצלחה בינלאומית, ולמרות הצלחות של משווקים רבים בחברות שונות, עדיין התחום סובל מערפול מושגים. 

בעולם שלילי אנשים חיוביים נמצאים בשיווק רשתי | אריק וורי
01:12
יש הרבה יתרונות להצטרפות לחברה בשיווק רשתי. מוצרי הבריאות המעולים יעשירו את תזונתכם וישפרו את בריאותכם, תוכניות התגמולים יפתחו חשיבה עסקית ויפתחו בפניכם תזרים מזומנים ואף הכנסה שיורית, ומסלול ההתפתחות האישית ישאר איתכם כדרך חיים. אך אם אתם רק מתחילים, בצעדים ראשונים, ההבדל המהותי יהיה - ניקוי רעלים חברתי. כן, קראתם נכון, חברתי. אומרים שאדם הוא ממוצע של 5 האנשים איתם הוא מבלה הכי הרבה זמן. עכשיו תארו לעצמכם שאתם מחליפים את הזמן שאתם מבלים עם 5 אנשים רעילים, שליליים, שנמצאים בחייכם כמו משפחה וחברים, בזמן שאתם מבלים עם אנשים חיוביים. כאלו שידברו איתכם על השאיפות, היעדים, החלומות שאתם רוצים להגשים, כאלו שנמצאים שם כל יום, כל בוקר, באנרגיה גבוהה של עשייה, של תמיכה, לעזור לכם להגשים, 5 אנשים שמטרתם בחיים היא לעזור לכם להיות יותר טובים, יותר בריאים, יותר יעילים, יותר משמעותיים, יותר משפיעים, יותר מצליחים, ולעזור לכם לעזור לאחרים להיות יותר לעצמם ולאחרים. בעולם שלילי אנשים חיוביים נמצאים בשיווק רשתי. הפירמידה שעומדת על ראשה. הפוך מכל מה שאתם חושבים. אם כבר הצטרפתם לשיווק רשתי ואתם עדיין לא מתחברים, כנראה שלא באמת הצטרפתם. אולי רק נרשמתם כמפיצים. ואולי זה הזמן ליצור קשר עם המצרף שלכם, עם כמה משווקים וותיקים, ולהתחבר באמת לשקע הזה שמטעין באנרגיה חיובית, שיגרום לכם לעשות את כל מה שאתם עדיין דוחים, ולראות איך חשיבה חיובית מגובה במעשים עושה קסמים, כאלו שישנו את חייכם, את חיי ילדכם ואף את חיי הדורות הבאים. 🛑 👈🏽 רוצים להיות מקצוענים בשיווק רשתי? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק - האקדמיה לשיווק רשתי https://www.facebook.com/groups/networkmarketingacademyisrael אתר - https://www.raphaelbendor.com/ טלגרם - https://t.me/AreYouGameRaphaelBenDor
3 היתרונות הגדולים של שיווק רשתי | גרנט קרדון
02:49
גם גרנט קרדון מפרגן לשיווק רשתי! מבחינתו 3 היתרונות הגדולים של שיווק רשתי הם: 1. האנשים! - כשאתם מצטרפים לשיווק רשתי יש לכם את ההזדמנות והאפשרות להקיף עצמכם באנשים בדיוק כמותכם! יזמים בשיווק רשתי המעוניינים ללמוד מיומנויות וכישורים חדשים. אתם כבר לא עצמאים שצריכים לעשות הכל לבד! יש לכם מערכת תמיכה אישית וקבוצתית של האדם שצרף אתכם ושאר הקבוצה שכבר פעילה. 2. המוצרים! - המוצרים הטובים בעולם נמצאים בשיווק רשתי! לא תמצאו אותם על המדפים. בשל שיטת השיווק היצרנים מרוויחים יותר ויכולים להשקיע יותר בפיתוח וייצור מוצרים איכותיים יותר! 3. ההזדמנות העסקית! - בהשקעה קטנה מאוד יחסית משווקים רשתיים מקבלים את כל הכלים שעסק צריך. החל מכלים לשיווק ואתר למכירות, הנהלת חשבונות, שילוח, תמיכה טכנית או תמיכת לקוחות ועוד ועוד! מה שהיה דורש השקעה של סכומי ענק והחזר על השקעה בטווח ארוך בשיווק רשתי הוא השקעה קטנה והחזר השקעה בזמן קצר. את העסק בשיווק רשתי אתם יכולים לבנות בזמן הפנוי, במשרה חלקית, כשאתם עדיין מחזיקים במשרה המלאה שלכם כבסיס הכנסה, עד שעסק השיווק הרשתי שלכם הופך להכנסה העיקרית שלכם. 🛑 👈🏽 רוצים להיות מקצוענים בשיווק רשתי? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק - האקדמיה לשיווק רשתי https://www.facebook.com/groups/networkmarketingacademyisrael אתר - https://www.raphaelbendor.com/ טלגרם - https://t.me/AreYouGameRaphaelBenDor
מכירות באהבה | רפאל בן דור
05:07
ללקוחות שלכם יש הרבה שאלות? אתם מתקשים להתמודד עם הבקשות, המענות והטענות? מה שקורה לכם - קורה לכולם! השאלה היא - כיצד אתם מגיבים? איזה תדר אתם מביאים אתכם לעסקים? שימו עצמכם בנעליים של הצד השני, וחישבו לרגע - איך הייתם רוצים שיתייחסו אליכם כלקוחות מתעניינים? איך הייתם רוצים שיענו לכם? איך הייתם רוצים שישרתו אתכם? וזיכרו שכפי שאתם הייתם רוצים - ככה ייעשה לאיש... :-) זה לא מה שאמרתם או עשיתם, זה איך גרמתם להם להרגיש. ובדיוק כפי שאנחנו אוהבים להרגיש אהובים, כך לקוחותינו - כשהם מרגישים את האהבה, את הקדימות, את הרצון הכנה והאמיתי להיות שם עבורם, לתת שירות, להנגיש מוצרים מצויינים, ללמד, להשכיל, לתת את כל הכלים, ללוות, לתמוך, להיות אמיתי, כמו הורים טובים לילדים - הם רוכשים, הם חוזרים, הם ממליצים, לכם נהיה הרבה יותר כיף לתת את השירות שאתם נותנים, המכירות גדלות, והעסקים פורחים. כי ככה זה בעסקים, כמו בכל דבר בחיים, זה התדר שאנו נותנים שקובע מה שאנו מקבלים. 🛑 👈🏽 רוצים להיות מקצוענים בשיווק רשתי? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק - האקדמיה לשיווק רשתי https://www.facebook.com/groups/networkmarketingacademyisrael אתר - https://www.raphaelbendor.com/ טלגרם - https://t.me/AreYouGameRaphaelBenDor
כך תדעו מה לפרסם ברשתות החברתיות | פרייזר ברוקס
05:08
אם אתם מקדמים את עסק השיווק הרשתי שלכם ברשתות החברתיות אם וודאי רוצים שהפוסטים שלכם יגיעו לכמה שיותר עיניים. שהאלגוריתם המשתנה של הרשת החברתית בהם אתם נמצאים יתן יותר חשיפה. מילת המפתח היא מעורבות (engagement) והמדד הוא כמה לייקים (או אהבה), תגובות ושיתופים מקבלים הפוסטים שלכם. אז איך תדעו מה לפרסם ברשתות החברתיות כדי שהפוסטים שלכם יקבלו חשיפה גבוהה? 1. מה המסר שלכם? אנשים צריכים לדעת מה הם מקבלים מכם כשהם פוגשים אתכם ברשת, בפוסט או בפרופיל האישי שלכם. תחליטו מה הם שני הנושאים העיקריים (מקסימום שלושה) שאתם רוצים לקדם בפרופיל שלכם, מה הם הנושאים שבאמת מעניינים אתכם, שיש לכם תשוקה אמיתית לגביהם, ותתמקדו בהם. אתם יכולים לטבל את התוכן בנושאים מגוונים כמובן, אך לצופה המבקר אצלכם בפרופיל צריך להיות ברור במדוייק מה הקטע שלכם, מה התשוקה, מה הוא הדבר העיקרי (או שניים / שלושה) עליו אתם מדברים כל הזמן! מה התוכן אותו הוא עשוי למצוא אצלכם כאשר יצטרף למעגל העוקבים או החברים שלכם. 2. תמדדו את זה! תתייחסו לפוסטים שלכם כמו עסק. זו הפעילות השיווקית שלכם! אם אתם רוצים לנצל את הזמן והאנרגיה שלכם בצורה אפקטיבית כדאי שתקדישו את הזמן למדוד את אפקטיביות הפעולות שלכם, הפוסטים שלכם, לאורך זמן. עד כמה הפוסטים שלכם אפקטיבים ב 24 השעות הראשונות? בשבוע הראשון? לאחר חודש? כמה לייקים, תגובות ושיתופים הם קיבלו? כמה עניין הם מעוררים? מעקב ומדידה של הפעולות שלכם, של הפוסטים שלכם, יתנו לכם תמונה ברורה מה עובד ומה לא, מה מגיע להרבה עיניים, מה מביא לתגובה ופעולה, ומה הוא למעשה בזבוז של אנרגיה וזמן. יכול להיות שתגלו שסוג תוכן מסויים שאתם מאוד מחוברים אליו (רגש) ממש אינו מביא את התוצאות שאתם רוצים להשיג, ואולי זה הזמן לשנות אסטרטגיה ולדייק את הפוסטים שלכם על מנת שיניבו את התוצאה הרצויה. 🛑 👈🏽 רוצים להיות מקצוענים בשיווק רשתי? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק - האקדמיה לשיווק רשתי https://www.facebook.com/groups/networkmarketingacademyisrael אתר - https://www.raphaelbendor.com/ טלגרם - https://t.me/AreYouGameRaphaelBenDor

שיווק רשתי היא רק הדרך. שיטת השיווק והתגמולים.
העסק שבחרתם להקים, החברה אותה בחרתם לייצג, המוצרים אותם משווקים - הם הכלים. הרכב שייקח אתכם מ A ל B. 
לפני שאתם מתחילים מומלץ להכיר כמה מושגים בסיסיים ומה אומרים המומחים הבינלאומיים.

ARE YOU GAME?

SHIP LOG Boat.png

יזמות והתפתחות עסקית בשיווק רשתי