נחשפתי לתעשיית השיווק הרשתי לפני יותר מ 20 שנה בזמן שחייתי במלבורן, אוסטרליה. 

הייתי צעיר, העולם היה אחר לגמרי, עולם הדיגיטל היה בחיתוליו, לא היה פייסבוק או לינקדאין, וואטסאפ או אינסטגרם, אך חברות השיווק הרשתי כבר היו ידועות לרוב האוכלוסייה.  

חלקם שמעו עליהם שמועה, חלקם היו צרכני מוצרים או הכירו מישהו (שהכיר מישהו...), חלקם התנסו אף כמשווקים, אך רק מיעוט מאוד קטן עסק בתחום בצורה מקצועית, או לפחות בצורה המקצועית שהיתה נהוגה. 

מאז החברה הראשונה אליה הצטרפתי בשנות ה 20 לחיי, יצא לי להצטרף למספר חברות ולהעמיק את ידיעותי הן בתחום המוצרים והן בתוכניות התגמול השונות. 

לרוב זו היתה ה״עבודה״ השניה שלי.
עד לשנים האחרונות זו מעולם לא היתה ההכנסה העיקרית שלי.

עד אשר עשיתי שינוי. שרפתי את הגשרים, הרמתי מפרשים, עשיתי החלטה ויצאתי לדרך.

כשאני החלטתי שאני בונה את העסק, בונה את עצמי, בשיפור קטן בכל פעם, בעוד צעד ועוד צעד, כשאני עבדתי - שיווק רשתי עבד. ככל שאני עושה, מתחדש, גדל, העסק שלי גדל. 

היום תעשיית השיווק הרשתי מאפשרת לי לחיות חיים חופשיים ומלאים בסביבה הביתית שיצרתי, בזמן שאני מגדל את בני בן ה 6 ומשווק מוצרי בריאות אשר את כולם אני צורך באופן אישי כי הם כל כך טובים, הם משפרים את בריאותי ותודעתי, הם באמת ההמלצה הכי טובה שלי לכל אחד ואחד, אני מוקף יזמים צעירים שכיף להיות בחברתם בזמן שאני עוזר להם לבנות את העסק שלהם.

אני הבוס של עצמי, אני עובד מתי שאני רוצה, אני כל כך נהנה שאני רוצה לעבוד כל הזמן. זה לא קרה בין לילה. זה דרש הרבה עבודה עצמית ועסקית להגיע עד כה, וזו רק ההתחלה. 

AreYouGame? היא שאלת עניין. סלנג.
אתה במשחק? אתה בעניין? כן? מתחילים לשחק.
ואנחנו מתחילים לשחק.

שיווק רשתי זה משחק.
מי שמשחק אותו נכון לוקח את הפרס.

זה משחק קבוצתי שבו כל אחד משחק מול עצמו וכולם עוזרים לכל מי שמבקש עזרה. מי שעוזר ליותר אנשים הוא זה שהכי מרוויח. את התוצאות רואים בתוך כמה שנים, והן מאוד תלויות עד כמה אתה במשחק או אם הלכת לשחק עם דברים אחרים שלעולם לא ישחררו אותך מהמשחק שלא אתה קובע את כלליו.  
נשמע הזוי, אני יודע, אבל זה עובד. בדוק. 

אז... AreYouGame? 
אתם במשחק?

IMG_8061AAA_edited.jpg
Are You Game Telegram Channel.jpg
Signature.png